wszystkie (86)

19. czerwca 2019

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/19
odbędzie się 19. czerwca (środa)
wg harmonogramu:

Godz. 8:00 - msza św. w Kościele NSPJ (kolejowym)

Godz. 8:30 - zbiórka młodzieży z wychowawcami na placu apelowym

Godz. 8:45 - uroczysty apel:
- poczet sztandarowy i poczet flagowy,
- hymn państwowy,
- delegacja z kwiatami pod pomnik Patrona Szkoły gen. J.Kustronia,
- wystąpienie Dyrektora Szkoły mgra W.Szarka,
- nagrody i wyróżnienia,
- dedykacje muzyczne,
- komunikaty.

Godz. 9:20 - spotkania z wychowawcami klas:

klasawychowawcasala
3zM.Grzegorczyks.językowa 2
Bezpiecznie na wakacje

17. czerwca 2019

Pamiętajcie o bezpieczeństwie w czasie wakacji.
By było bezpiecznie, dziś odbyło się spotkanie z WOPR.
Prelekcję dla uczniów przygotował Tomasz Białkowski - instruktor Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Wszystkim życzymy bezpiecznych wakacji.
Akcja "Lwów - 2019" - zakończona sukcesem

13. czerwca 2019

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu spisał się na medal! Dziękujemy za włączenie się do akcji "Lwów 2019 - Akcja charytatywna" ❤❤❤ Koordynatorem i organizatorem akcji w szkole był uczeń Łukasz Cabała. Brak słów, by Ci podziękować za zaangażowanie i olbrzymi wkład pracy! Dziękujemy również, że wielokrotnie osobiście przekazywałeś zebrane dary dzieciom w sierocińcach w Ukrainie i razem z nimi spędziłeś Wigilię we Lwowie. Łukasz swoim zapałem do pomagania zaraził Koleżankę Paulinę Toczek, której również dziękujemy za pomoc w organizacji akcji w Sądeckim Elektryku. Pani Krystyna Rembiasz - Dyrektor szkoły oraz Pani Ewa Bereś osobiście nadzorowały akcję i pomagały. Dziękujemy z całego serca ❤❤❤ Uczniowie z Elektryka, jesteście SUPER przykładem dla innych i wzorem wrażliwości na drugiego człowieka! Na rzecz akcji przekazano Pani Iwonie Romaniak - Prezes Fundacji Bratnia Dusza zabawki dla dzieci, środki czystości, środki higieniczne, odzież oraz pieniądze zebrane do puszki. Napisała na profilu Fundacji: Wszystkim i każdemu z osobna dziękujemy za okazane wsparcie i serce. Brawo!
Spotkanie organizacyjne w sprawie staży wakacyjnych

13. czerwca 2019

Dla wszystkich zakwalifikowanych do odbycia staży wakacyjnych Nowosądecki Inkubator Przedsiębiorczości w dniu 24. czerwca (poniedziałek) o godzinie 10:00 w świetlicy szkolnej organizuje spotkanie, podczas którego przekazane zostaną wszelkie informacje organizacyjne dotyczące staży, a także podpisywane będą wszystkie niezbędne dokumenty, w tym umowy trójstronne z pracodawcami. Obecność wszystkich zakwalifikowanych uczniów obowiązkowa – nieobecność ucznia spowoduje usunięcie z listy zakwalifikowanych.
Kibicowali - i Polacy wygrali

12. czerwca 2019

Klasa 2f uczestniczyła w wycieczce do Warszawy. Po zwiedzaniu miasta nadszedł czas na kulminacyjny punkt wycieczki: mecz Polska - Izrael.
A tak super kibicowali wraz z opiekunami: Panią Dyrektor Rembiasz, Panem Jaworskim i Panem Durałkiem ⚽️⚽️⚽️ i Polska wygrała z Izraelem 4:0 !!!