wszystkie (27)

REKRUTACJA 2019/20

31 stycznia 2019

Informujemy wszystkich zainteresowanych, iż oferta rekrutacyjna „Elektryka” na rok szkolny 2019/20 będzie identyczna zarówno dla absolwentów gimnazjów jak i absolwentów szkół podstawowych. Jednakowe także będą kryteria punktowe. Dla jednych i drugich prowadzony będzie nabór na następujące kierunki: technik mechatronik, technik teleinformatyk, technik informatyk oraz technik programista (nowy kierunek!!!). Szczegóły wkrótce!
Kiermasz pączkowy

19 lutego 2019

... odbędzie się w środę 27.02.2019r. Nasza szkoła bierze udział w akcji "Pączek dla Afryki". 1 ciastko to tylko 2zł, a aż taka pomoc! Startujemy o 08:00 do ostatniego pączka!
O nas w sądeckim ratuszu

16 lutego 2019

Wielki potencjał naszych uczniów warto rozwijać

„W imieniu Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla chciałem przede wszystkim podziękować państwu, dyrekcji, gronu nauczycielskiemu, a przede wszystkim wam, młodzi, zdolni, wybitni fachowcy. Wszyscy wiemy, że sądecki Elektryk jest najlepszą szkołą w Polsce. Cieszymy się, że jest to elektryk w Nowym Sączu. Jesteście kuźnią kadr inżynierskich i za to wam dziękujemy. Dziękuję również za zorganizowanie tego pikniku, bo to jest rozwijanie waszej pasji, która kiedyś będzie powodowała, że Polska będzie się technologicznie rozwijać”
- powiedział dyrektor Marcin Poręba podczas zakończenia imprezy i wręczenia nagród uczestnikom.

Więcej na www.nowysacz.pl
Olimpiada Wiedzy Technicznej

15 lutego 2019

Wszystkich zainteresowanych Olimpiadą Wiedzy Technicznej (OWT), którzy zostali poinformowani o wysłaniu ich prac do Warszawy, zapraszam na spotkanie w dniu 19.02.2019 r (wtorek) do sali nr 40 o godzinie 14:00. Rozwiązywanie zadań z zakresu elektroniki - Józef Pomietło