nowsze (54-58)   wszystkie (58)

Komunikat Dyrektora szkoły do Rodziców

10. kwietnia 2019

Informujemy, iż zaplanowane na dzień dzisiejszy (10. kwietnia b.r.)
spotkania wychowawców z rodzicami uczniów klas maturalnych
zostały odwołane.

Komunikat Dyrektora Szkoły do Rodziców

8. kwietnia 2019

Szanowni Rodzice!
Wszelkie komunikaty dotyczące obecnej sytuacji strajkowej w naszej szkole
dostępne są w e-dzienniku. Proszę o zapoznanie się z tymi informacjami.

Ogólnopolski Konkurs Pix2019

6. kwietnia 2019

Zapraszamy wszystkich miłośników programowania do udziału w Ogólnopolskich Szkolnych Mistrzostwach Programowania.

Konkurs PIX 2019 – Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu – organizowany po raz pierwszy w maju 2019 jest multimedialnym konkursem dla dzieci i młodzieży z całej Polski. Zostanie on w pełni przeprowadzony za pośrednictwem aplikacji www.pixblocks.com.

Szczegółowe informacje na stronie pix.edu.pl.
Firma FAKRO, patron automatyków ZSEM, zaprasza na DNI Otwarte

5. kwietnia 2019

Fakro Dni Otwarte

Już w sobotę 11 maja br. FAKRO otworzy przed Tobą drzwi do świata nowych możliwości.

Przyjdź na Dzień Otwarty i zobacz, co może zaoferować Ci firma FAKRO!
Dzień Otwarty to idealna okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat ścieżek kariery w FAKRO oraz poznać osoby tam pracujące i zobaczyć czym się zajmują. Podczas spotkania Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu, opowie o tym, „Jak budować markę firmy” i podzieli się praktycznymi informacjami, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Swoją pigułkę sukcesu zaprezentuje też specjalnie na tę okazję zaproszony prelegent, na co dzień realizujący projekty z obszaru Employer Brandingu oraz HR. Zaplanowaliśmy także inne warsztaty tematyczne i doradztwo HR!
Bądź na bieżąco i śledź kolejne informacje na tej stronie fakro.pl/kariera i w mediach społecznościowych.
Już wkrótce zamieszczony zostanie szczegółowy program wydarzenia, regulamin eventu oraz formularz rejestracyjny.

Start rejestracji uczestników zaplanowany jest na 8. kwietnia, godz. 9:00.

Zapisz w kalendarzu tę datę, aby nie zapomnieć wysłać swojego zgłoszenia. Liczba miejsc ograniczona!
II miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza w Drużynowych Biegach Przełajowych

4. kwietnia 2019

W dniu 3. kwietnia 2019 Baran Jakub 3g, Bembenik Filip 4k, Janikowski Arkadiusz 3e, Madziar Wiktor 2i, Sołtys Szymon 1e, Korzym Michał 4t, Stafiński Kamil 4f wywalczyli II miejsce w nowosądeckich Mistrzostwach w Drużynowych Biegach Przełajowych. Brawo Wy !!! Opiekun: Laura Wontorczyk