nowsze (23-27)   wszystkie (27)

VIII Piknik Naukowy w Elektryku
organizowany przez Stowarzyszenie Sądecki Elektryk

14 lutego 2019

Zaczęliśmy punktualnie o 10-tej, chociaż młodzież ze swoimi projektami pojawiła się w świetlicy dużo wcześniej. Ponad 20 prac w 4 kategoriach. Piknik otworzył Dyrektor Walenty Szarek, a w sprawy organizacyjne oraz zasady pracy komisji konkursowych wprowadził pomysłodawca imprezy prezes Stowarzyszenia Sądecki Elektryk Marek Ryglewicz. Sponsorami pikniku były firmy NOVITUS, NEWAG, FAKRO i krakowska firma APTIV. Przedstawiciele trzech pierwszych firm byli członkami komisji konkursowych i to oni mieli wytypować najlepsze prace. A o godzinie 13-tej w obecności silnej reprezentacji Urzędu Miasta z dyrektorem Marcinem Porębą na czele odbyło się uroczyste zakończenie połączone z wręczaniem nagród. Poniżej lista zwycięzców w poszczególnych kategoriach i zdjęcia, które najlepiej oddają atmosferę pikniku.

LISTA NAGRODZONYCH W KATEGORII AUTOMATYKA/ROBOTYKA:

1. Kacper Lelito - VRDrone
2. Piotr Konopka - Rysunkowy ploter tablicowy
3. Durasik Łukasz, Kantor Paweł, Pulit Dawid - Vector3D – wielofunkcyjne narzędzie CNC
4. Krzysztof Piekarski - Samolot zdalnie sterowany z napędem spalinowym oraz elektrycznym
5. Mykyta Shemechko - Josh The Grabber

LISTA NAGRODZONYCH W KATEGORII INFORMATYKA:

1. Dawid Kruk - Wybory szkolne
2. Krzysztof Uszko, Mikołaj Sromek - CARMAS – mobilny asystent samochodowy
3. Jakub Szarek - Gra komputerowa oparta o silnik UnrealEngine
4. Mateusz Furtak, Samuel Grabczak - PluMMy!
5. Michał Wojs City Events

LISTA NAGRODZONYCH W KATEGORII ELEKTROTECHNIKA/ELEKTRONIKA:

1. Sebastian Łatka, Karol Morański, Paweł Kasprzyk - Wieczny Rozrusznik Serca
2. Sapeta Grzegorz, Gicala Jakub, Urbańczyk Mateusz - Stirling Energy
3. Jakub Klimek - Liczadło

LISTA NAGRODZONYCH W KATEGORII MULTIMEDIA:

1. Borek Krzysztof, Tomaszewski Szymon, Witek Michał - 3SchoolD
2. Michał Iwański - Konsola do gier „Pudełko”

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i wielkie podziękowania składamy członkom komisji konkursowych oraz sponsorom: firmom NOVITUS, NEWAG, FAKRO i APTIV
PIKNIK NAUKOWY - WPŁAĆ ZŁOTÓWKĘ, WYGRAJ TABLET

7 lutego 2019

Jak co roku, w naszej szkole organizowany jest Piknik Naukowy, ale tegoroczna edycja jest wyjątkowa! Organizatorzy VIII Pikniku w Elektryku urządzają zbiórkę, w której możesz wziąć udział. Zakończy się ona losowaniem, podczas którego możesz wygrać tablet najnowszej generacji. Mamy do wyboru aż 4 różne modele! Aby zostać zwycięzcą, wystarczy złotówka, którą wpłacasz na przygotowanej specjalnie platformie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, wejdź na tę stronę.

DZIĘKUJEMY I POWODZENIA!
Wyjazd na XLII OOWEiE

8 lutego 2019

8 lutego 2019r. (piątek) o godzinie 7:30
spod internatu szkolnego.

Wystawa w Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie

5 lutego 2019

Jest też nasz akcent - pamiątki po Patronie naszej szkoły. W Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie można oglądać wystawę pt. "Służyli Niepodległej. Wojsko Polskie 1918-1939. Nowe zabytki”. Wystawę odsłonięto we wrześniu 2018r. z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, a zgromadziła ona ok. 1200 obiektów m.in.: mundury wojskowe, sztandary, ordery, broń, a nawet sprzęt wojskowy. Wśród najcenniejszych eksponatów, obok czapki maciejówki Marszałka Józefa Piłsudskiego, są także pamiątki po generale Józefie Kustroniu, przekazane przez jego wnuczkę Ewę Kustroń de Ramos.

Więcej na ntvsądecka
OLIMPIADA WIEDZY ELEKTRYCZNEJ I ELEKTRONICZNEJ

4 lutego 2019

EUROELEKTRA XXI EDYCJA 2019

Do zawodów centralnych /III stopnia/,
które odbędą się 14 marca 2019 w Gdańsku, zakwalifikowali się:

Grupa elektryczna:
Szabla Grzegorz 2e
Żurek Dominik 4 m

Grupa Elektroniczna:
Hasior Michał 4g
Gałowicz Krzysztof 4g

Grupa teleinformatyczna:
Bałuszyński Paweł 4t
Duda Krzysztof 4t
Dyda Adam 4t
Górski Tomasz 4t
Łopian Dariusz 4t
Buczek Jakub 3t
Kozłecki Tomasz 3t
Piwowar Piotr 3t
Sekuła Adrian 3t
Śmiałek Michał 3t

Wielkie brawa :) i trzymamy kciuki :) powodzenia!!!