nowsze (49-53)   wszystkie (58)

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO „Weltsprachen Abitur”

3. kwietnia 2019

Uczniowie biorący udział w wiosennej edycji Konkursu Języka Niemieckiego „Weltsprachen Abitur” proszeni są o zgłoszenie się dn. 04.04.2019 (czwartek) o godz. 12:10 w świetlicy szkolnej oraz o przyniesienie ze sobą długopisu z czarnym wkładem do wypełnienia karty odpowiedzi.
Komunikat biblioteki szkolnej

Bardzo prosimy uczniów klas maturalnych o zwrot książek w terminie do 17. kwietnia 2019 r.

Oddaj książki
Wyniki zawodów centralnych XXI edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra"

2. kwietnia 2019

Zawody centralne organizowane były na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej w dniach 13-14 marca 2019 roku.
"Sądecki Elektryk" reprezentowało w zawodach III stopnia 14 uczniów w 3 grupach tematycznych: Elektrotechnika, Elektronika i Teleinformatyka.

Miło nam poinformować że:

w Grupie Elektrycznej:
- tytuł laureata i "I miejsce" uzyskał uczeń Dominik Żurek z klasy 4m Technik Mechatronik
- tytuł finalisty uzyskał Grzegorz Szabla z klasy 2e Technik Mechatronik

w Grupie Elektronicznej:
- tytuł finalisty uzyskał Gałowicz Krzysztof z klasy 4g Technika Elektronik
- tytuł uczestnika zawodów centralnych uzyskał Hasior Michał z klasy 4g Technika Elektronika

w grupie Teleinformatycznej:
- tytuł laureata i "I miejsce" uzyskał uczeń Piotr Piwowar z klasy 3t Technik Teleinformatyk
- tytuł laureata uzyskał uczeń Krzysztof Duda z klasy 4t Technik Teleinformatyk
- tytuł laureata uzyskał uczeń Jakub Buczek z klasy 3t Technik Teleinformatyk
- tytuł finalisty uzyskał uczeń Adam Dyda z klasy 4t Technik Teleinformatyk
- tytuł finalisty uzyskał uczeń Paweł Śmiałek z klasy 3t Technik Teleinformatyk
- tytuł finalisty uzyskał uczeń Adrian Sekuła z klasy 3t Technik Teleinformatyk
- tytuł finalisty uzyskał uczeń Tomasz Górski z klasy 4t Technik Teleinformatyk
- tytuł finalisty uzyskał uczeń Tomasz Kozłecki z klasy 3t Technik Teleinformatyk
- tytuł finalisty uzyskał uczeń Paweł Bałuszyński z klasy 4t Technik Teleinformatyk
- tytuł finalisty uzyskał uczeń Dariusz Łopian z klasy 4t Technik Teleinformatyk

Uczniom gratulujemy wyników i uzyskania przez laureatów i finalistów "indeksów" na wyższe uczelnie.
Wszystkim uczestnikom stopnia I, II, III zawodów dziękujemy za udział i włożony wysiłek.

Organizatorem Olimpiady jest Stowarzyszenie Elektryków Polskich.
Uroczyste ogłoszenie wyników XXI edycji Olimpiady "Euroelektra" odbędzie się16 kwietnia 2019 roku na Uniwerytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy.
III edycja konkursu "Deutsch in der Hauptrolle" - wyniki

29. marca 2019

26.03.2019 w II LO w Nowym Sączu odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień w III Międzyszkolnym Konkursie "Deutsch in der Hauptrolle" ("Niemiecki w roli głównej").
W kategorii szkół ponadpodstawowych uczniowie naszej szkoły zdobyli nagrodę oraz wyróżnienie.
Nagrodę za film otrzymali: Joanna Suchocka, Mikołaj Pajor i Marcin Pikuła z kl. II i – opiekun p. Ewa Dziedzic.
Wyróżnienie za film otrzymali: Maciej Biegan i Eryk Tomaszek z kl. II j – opiekun p. Alicja Baran. Gratulujemy!!
Wyniki etapu szkolnego Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości

29 marca 2019

a. kategoria pomoc dydaktyczna (P):
i. „EduScript” – autor pracy Sokołowski Piotr
ii. „3SchoolD” – autorzy pracy Borek Krzysztof, Tomaszewski Szymon, Witek Michał

b. kategoria pomysł ekologiczny (E):
i. „Stirling Energy” – autorzy Gicala Jakub, Sapeta Grzegorz, Urbańczyk Mateusz
ii. „Sonda stratosferyczna” – autorzy Ogurek Bartosz, Szczypta Bartosz

c. kategoria pomysł techniczny (R):
i. „VRDrone” – autor Lelito Kacper
ii. „Wieczny rozrusznik serca” – autorzy Łatka Sebastian, Morański Karol, Kasprzyk Paweł

d. kategoria usprawnienie sofrwarowo – techniczne (U):
i. „CARMAS – mobilny asystent samochodowy” – autorzy Uszko Krzysztof, Sromek Mikołaj
ii. „WalleAlarm” – autor Liberda Dawid.

Gratulujemy!