aktualności

nowsze (82-86)   wszystkie (91)

Spotkanie po latach

12. czerwca 2019

25 maja br. miała miejsce niecodzienna lekcja wychowawcza.
Po 50 latach od ukończenia technikum elektrycznego spotkali się absolwenci z wychowawcą Stanisławem Szczechowiczem.
To są pierwsi absolwenci 5-letniego technikum o specjalności technik elektromechanik.
Długie wspomnienia, rozmowy, refleksje w sali lekcyjnej, a później przy „kawie” były powodem spotkania kolegów z różnych miast Polski i z zagranicy.
Pomimo upływu lat „młodzieńcza werwa” pozostała we wspomnieniach wśród wielu z nich. Ożywione rozmowy, różnorodność tematów pokazują, że warto wracać do lat młodości, lat szkoły, w której nie tylko się uczymy, ale tworzymy koleżeńskie relacje na wiele lat.
IV Festiwal Biegowy Sądeckich Wodociągów "Woda źródłem sukcesu"

7. czerwca 2019

31. maja na stadionie PWSZ nasi uczniowie pokazali, że woda - daje moc - zdobyli I miejsce w klasyfikacji generalnej – wygrywając bon o wartości 3000 zł.

W środę (5 czerwca 2019 r.) w sądeckim Ratuszu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w ramach IV Festiwalu Biegowego Sądeckich Wodociągów „Woda źródłem sukcesu”. W klasyfikacji generalnej zwyciężył Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu.

II miejsce - Karolina Mida
III miejsce - Kasia Król
IV miejsce - Julia Chronowska
I miejsce - Madziar Wiktor
II miejsce - Migacz Mateusz
III miejsce - Szlag Dawid
i 23 innych równie szybkich uczniów :-) brawo Wy

Opiekunowie: Laura Wontorczyk, Ewa Bereś
Turniej Piłki Nożnej

6. czerwca 2019

W dniu 06.06. 2019 r. na hali MOSiR w Nowym Sączu odbył się VII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZS nr 4. Drużyna ZSE- M broniła pierwszego miejsca wywalczonego rok temu.

Do rywalizacji przystąpiły 4 drużyny:
1. Zespół Szkół Elektryczno- Mechanicznych
2. Zespół Szkół nr 4
3. Zespół Szkół Samochodowych
4. Zespół Szkół nr 1

Wyniki ZSE-M:
ZSE-M – ZS nr 4 2:0
Zespół Szkół Samochodowych - ZSE-M 0:2
ZSE-M - Zespół Szkół nr 1 1:0
„Elektryk” wygrywając wszystkie trzy mecze zajął pierwsze miejsce w Turnieju!

Klasyfikacja końcowa:
1. ZSE-M
2. ZSS
3. Zespół Szkół nr 1
4. Zespół Szkół nr 4

Skład drużyny:
1. Mateusz Migacz 2m
2. Hubert Tokarczyk 2m
3. Piotr Krok 2m
4. Arkadiusz Janikowski 3e
5. Marcin Jurek 1t
6. Jakub Kędzierski 2e
7. Mariusz Bodziony 2e
8. Mateusz Zgrzeblak 3t
9. Tomasz Mituś 2f

Gratulujemy!!!
Wyniki konkursu "Weltsprachen Abitur" (edycja wiosenna)

5. czerwca 2019

W kwietniu 2019 roku odbyła się wiosenna edycja ogólnopolskiego konkursu z języka niemieckiego „Weltsprachen Abitur”.

Najlepsze wyniki w naszej szkole uzyskali:
kl. I Wiktor Zwoliński I f
kl. II Piotr Świebocki II e oraz Filip Mysior II j
kl. III i IV Michał Kubik III e

Gratulujemy! :-)
Wywiadówki

31. maja 2019

W dniu 5. czerwca br. (środa) o godz. 16:00
odbędą się spotkania wychowawców z rodzicami uczniów wg harmonogramu:

KlasaWychowawcasala
1aP.Obrzut12
1eM.Siciarz48
1fZ.Durlak42
1gA.Chronowska4
1iP.Szczypuła44
1jP.Mordarska45
1mE.Nowak38
1tJ.Klag-Pierzchała11
KlasaWychowawcasala
2aG.Kantor13
2eJ.Nalepa51
2fK.Jaworski15
2gR.Kruk46
2iŁ.Jurczak7
2mK.Zabkowski52
2tA.Gołaszewski43
KlasaWychowawcasala
3zM.Grzegorczyk5
3mM.Bochniarz40
3fA.Kościółek14
3gE.Kajder39
3iJ.Michałowska47
3jM.Roman41

starsze (72-76)   wszystkie (91)