nowsze (167-171)   wszystkie (176)

1. grudnia - Światowy Dzień Walki z AIDS

1. grudnia obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z AIDS obchodzony corocznie od 1988. roku z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). To dzień, w którym szczególnie staramy się przełamywać bariery, takie jak strach i wynikająca z niego stygmatyzacja osób zakażonych HIV i chorych na AIDS.
Najnowszy raport Światowej Organizacji Zdrowia podaje, że każdego roku wykrywa się ponad 5000 nowych przypadków HIV.
Tylko w 2017. roku z powodu AIDS zmarło ponad milion pacjentów. Więcej informacji na stronie szkoły w zakładce NATURA ZSEM...
UNIHOKEJ CHŁOPCÓW - II MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM

6. grudnia br. w Nowym Targu odbył się Finał Wojewódzki
w Unihokeju Chłopców, w którym reprezentacja naszej szkoły w składzie:
  1. Hubert PACH – bramkarz
  2. Kacper ORZECHOWSKI
  3. Mateusz WODARCZYK
  4. Patryk GROMADA
  5. Krzysztof LEŚNIK
  6. Piotr POGWIZD
  7. Mateusz MIGACZ
  8. Paweł PAJDZIK
  9. Arkadiusz KOWALCZYK

wywalczyli II miejsce !!!

G R A T U L A C J E

Opiekun: Jolanta Michałowska

Olimpiada Wiedzy Technicznej

6. grudnia 2019

Zajęcia z optymalizacji w ramach przygotowań do Olimpiady Wiedzy Technicznej odbędą się
we wtorek (10. grudnia) w godzinach: 8:40 - 10:15 w sali nr 7.

Prowadzący: P. Ł.Jurczak

Uczniowie „Elektryka” na evencie „Szlachetnej Paczki”

5. grudnia 2019

Dn. 23.11.2019 w Galerii Trzy Korony odbył się event promujący projekt „Szlachetna Paczka” w rejonie Nowy Sącz. Wśród wielu wykonawców byli również uczniowie naszej szkoły. Szymon Warcholak z kl. I t4 zaprezentował pokaz iluzjonistyczny, a na zakończenie wystąpił zespół, w skład którego weszli m.in. uczniowie z kl. IV g: Albert Bobakowski (wokal) i Kamil Podobiński (gitara elektryczna).

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!!
Konkurs „TURBOLANDESKUNDE”

5. grudnia 2019

Etap szkolny konkursu „TURBOLANDESKUNDE-DIE SCHWEIZ” rozpocznie się 06.12.2019 (piątek) o godz. 13:00 w sali nr 16 (świetlica szkolna) oraz w sali nr 46.